Nummers die maar één keer in de Top 2000 hebben gestaan

ArtiestTitelUitgavejaar Positie Jaar
10CCSilly Love197419392007
30 SECONDS TO MARSKINGS AND QUEENS200914722015
Acda en De MunnikDag Esmee199718472015
Adam & the AntsStand And Deliver19818612001
Adam LambertGhost Town201519052015
Adriano CelentanoAzzuro196916862007
Afric SimoneRamaya197518772001
Alain ClarkLove Is Everywhere20109592010
Alain ClarkBlow Me Away200817372009
Alan PriceThe House That Jack Built196719631999
Alan PriceSimon Smith & The Amazing Dancing Bear196719561999
AlizeeMoi Lolita200114812007
All-4-OneI Swear199417742001
AlphavilleSounds Like A Melody198417442000
AmericaI Need You197218282003
Amy MacdonaldRun200917772009
AnastaciaPaid My Dues200119492010
AnastaciaLeft Outside Alone200417822011
André van DuinDoorgaan197515862004
André van DuinDe Tamme Boerenzoon197416612004
Anita GarboMiracles197717252000
Annie LennoxNo More I Love You's199517392010
Annie Lennox & Al GreenPut A Little Love In Your Heart198817211999
AnoukWhat Have You Done201115992012
AnoukSave Me201117702011
AnoukPlaces To Go201417752015
ArgentHold Your Head Up197219492006
Arlo GuthrieCity Of New Orleans197216851999
Art Sullivan & Kiki Et Si Tu Pars197718282000
Avicii feat. Robbie WilliamsThe Days201416782015
AxisEla Ela197218332002
BanglesHazy Shade Of Winter198815552000
Bar KaysSoulfinger196719581999
Barbra StreisandSecond Hand Rose196616742007
Barry ManilowCan't Smile Without You197817762007
Baz LuhrmanEverybody's Free (To Wear Sunscreen)199919302017
Bee GeesSpirits Having Flown197919232009
Ben SaundersKill For A Broken Heart201119242011
BertolfMary201217372012
Bette MidlerTo Deserve You199619372007
Bill WithersLean On Me197213822020
Billy J. Kramer & The Dakotas Bad To Me196319371999
Billy OceanLoverboy198515271999
Billy PrestonThat's The Way God Planned It196919851999
Billy PrestonIt Will Come In Time198019742001
BjörkHuman Behaviour199319702017
BlondieI'm Gonna Love You Too197816772001
BlondieHanging On The Telephone197919492005
BløfOktober200813942009
Bløf & NielsonMannenharten201312022014
Bob DylanI Threw It All Away196916011999
Bob Marley & The WailersJamming197719062018
Bob MooreMexico196117872000
Bobby BrownMy Prerogative198917431999
Bobby RydellLoop De Loop196319732000
Bobby VintonHurt197317882001
Bolland & BollandYou're In The Army Now198115071999
Bonnie TylerLost In France197718472000
Boris GardinerI Want To Wake Up With You198619161999
Boudewijn de GrootPicknick196717132005
Boudewijn de GrootDe Nachtwacht197018262000
BreadEverything I Own197219582004
Brian HylandItsy Bitsy...196019191999
Britney SpearsBaby One More Time199918952007
Brooke FraserSomething In The Water201114602011
Brotherhood of manSave Your Kisses197614152001
Bruce SpringsteenNo Surrender198418782019
Calvin HarrisSummer201417122015
Candlewick GreenWho Do You Think You Are197419861999
Caro EmeraldTangled Up201318692014
Caro EmeraldRiviera Life201114242011
CarpentersI Won't Last A Day Without You197415691999
CashmereLove's What I Want197918492000
Catherine FerryUn Deux Trois197618072000
Chas and DaveAin't No Pleasing You198219351999
Chef'SpecialTry Again201714542017
Chef'SpecialBirds201119252018
Chi- Lites Have You Seen Her197119431999
ChicGood Times197919342000
ChicagoBaby What A Big Surprise19775092002
Cilla BlackLove's Just a Broken Heart196617842000
Clarence 'Frogman' Henry(I Don't Know Why I Love You) But I Do196118132000
Cliff RichardThe Best Of Me19899201999
Cliff RichardIt'll Be Me196213842000
ColdplayHurts Like Heaven201215992013
ColdplayEveryday Life201913772020
Collective Consciousness SocietyTap Turns On The Water197118642000
Conny VandenbosIk Ben Gelukkig Zonder Jou196618842007
ConsortiumAll The Love In The World196915402000
Cornelis Vreeswijk Bakker De Baksteen197618292007
Curiosity Killed The CatDown To Earth198719302000
Curved AirBack Street Luv197116542000
DANDY WARHOLSBohemian Like You200120002015
Danny MirrorI Remember Elvis Presley197719471999
Dave Dee Dozy Beaky Mick & TichHold Tight196619662000
David BowieBlue Jean198418752016
David Glen EisleySweet Victory201216892018
David Guetta & Kelly RowlandWhen Love Takes Over200918792014
David McWilliamsCan I Get There By Candlelight196915901999
De StaatThe Fantastic Journey of the Underground Man200916382016
Delaney, Bonnie & FriendsFree The People197017971999
DelegationPut A Little Love On Me198019241999
Depeche ModeSomebody198419902015
Depeche ModeBlasphemous Rumours19848172000
Detroit EmeraldsFeel The Need In Me197317241999
Diana RossWhen You Tell Me That You Love Me199218302001
Diana RossLove Hangover197616172000
Diana RossI'm Coming Out198017532018
Diana RossChain Reaction198515911999
Diana Ross & The SupremesWhere Did Our Love Go196418311999
Dionne WarwickAll The Love In The World198318601999
Don PartridgeRosie196818911999
Donna HightowerIf You Hold My Hand197317081999
Donna SummerLady Of The Night197417822000
DonovanSunshine Superman196619082000
DonovanColours196515912000
Doris DayA Guy Is A Guy195217511999
Douwe BobYou Don't Have To Stay201317542015
Dr HookSharing The Night197918511999
Dua LipaDon't Start Now201914832020
DuffyRockferry200918032009
Dusty SpringfieldGoin' Back196616712007
DutchThis Is Welfare198318062001
EaglesBusy Being Fabulous200715892009
Eagles Of Death MetalSave A Prayer201518332015
Earth, Wind & FireShining Star197517471999
Echo & The BunnymenKilling Moon198418462015
Ed Sheeran ft. KhalidBeautiful People201918102020
Eddie MoneyBaby Hold On197819192000
Eddy GrantI Don't Wanna Dance198219721999
Electric Light OrchestraRock 'N Roll Is King198318081999
Electric Light OrchestraEvil Woman197518932005
Engelbert HumperdinckThere Goes My Everything196719621999
Engelbert HumperdinckA Man Without Love196818991999
Enrique IglesiasBailamos199913182007
Enrique Iglesias & Whitney HoustonCould I Have This Kiss Forever200014952007
Eric ClaptonKnockin' On Heaven's Door197519182020
Eros RamazzottiMa Che Bello Questo Amore198818192012
EruptionOne Way Ticket197916842000
EruptionI Can't Stand The Rain197816682000
Etta JamesI Just Want To Make Love To You199619282012
Eumir DeodatoAlso Sprache Zarathustra197316451999
Fat MatressMagic Forest196911812000
Fatal FlowersYounger Days198719522019
Fats DominoMargie195916822000
Fats DominoBlue Moment195514192000
FirefallStrange Way197919821999
Five AmericansWestern Union196719311999
Foo FightersEverlong (Acoustic)199717522019
ForeignerFeels Like The First Time199715992000
FoxyGet Off197818302000
Frank Boeijen GroepLinda198317102006
Frank DuvalAngel Of Mine198116652001
Frank IfieldI Remember You196219672000
Fred NeilThe Dolphins196619162000
Freddie & The DreamersI'm Telling You Now196319402000
Freddie CannonTallahassie Lassie195918631999
Freddie MercuryLiving On My Own199316762018
Freddy FenderBefore The Next Teardrop Falls197519202000
Fun.We Are Young201315742013
Gare Du NordBeautiful Day200717622014
Gene PitneyMecca196317862000
Georgie FameYeh Yeh196519321999
Gerard JolingNo More Boleros198917161999
Gerhard WendlandTanze Mit Mir In Den Morgen196214761999
Gerry & the PacemakersHow Do You Do It196319131999
Gibson BrothersQue Sera Mi Vida198016351999
Glen CampbellRhinestone Cowboy197517831999
Gloria EstefanDon't Wanna Lose You Now198910981999
Golden EarringHoly Holy Life197114972000
Golden EarringDong-Dong-Di-Ki-Di-Gi-Dong196815502000
GoldieMaking Up Again197818922000
Goombay Dance BandSun Of Jamaica198019001999
Greatest Show On EarthReal Cool World197014632000
Gudrun JankisLet Kiss196519751999
Gusttavo LimaBalada (Tchê Tcherere Tchê Tchê)201212642012
Guus MeeuwisHet Kan Hier Zo Mooi Zijn201318752015
Guy MitchellHeartaches By The Number196019372000
Guys & DollsThere's A Whole Lot Of Loving197518832001
Hall & OatesKiss On My List198116141999
Hall & OatesI Can't Go For That (No Can Do)198119452020
Harold Melvin & The Blue NotesSatisfaction Guaranteed (Or Take Your Love Back)197419541999
Harold Melvin & The Blue NotesDon't Leave me This Way197518981999
Hedgehoppers AnonymousIt's Good News This Week196516122000
Herb AlpertBittersweet Samba196619862000
Herman's HermitsI'm Henry VIII I Am196517752000
Herman's HermitsA Must To Avoid196519772000
Hot ChocolateYou Sexy Thing197516982004
Huey Lewis & the NewsStuck With You198618761999
HöllenboerBusje Komt Zo199511531999
Ilse DeLangeLay Your Weapons Down201819792019
Ilse DeLangeI Love You200719292009
ImaaniWhere Are You199819442001
ImaginationJust An Illusion198214901999
ImaginationBody Talk198119592000
Imagine DragonsI Bet My Life201419502018
IncognitoDon't You Worry 'Bout A Thing199216081999
IndeepLast Night A DJ Saved My Life198317041999
Jack JerseyPapa was a poor man197419511999
Jack JerseyIn The Still Of The Night197418541999
Jack JohnsonBanana Pancakes200519862018
Jackie DeShannonWhen You Walk In The Room196419972000
James & Bobby PurifyI'm Your Puppet197619731999
James BluntStay The Night201014892011
JamiroquaiToo Young To Die199319232013
Jan SmitAls Je Lacht200816902011
Janet JacksonWhat Have You Done For Me Lately198616432000
Janis IanThe Other Side Of The Sun198017841999
Janis JoplinTry (Just A Little Bit Harder)196719222016
Jason DonovanToo Many Broken Hearts198919532000
Jason MrazButterfly200919062014
Jeannie C. RileyHarper Valley PTA196818322000
Jennifer PaigeCrush199819722001
Jermaine JacksonDo What You Do198518611999
Jessie JDomino201117702012
JetsPied Piper196610012000
Jett RebelTonight201418662016
Jim CroceYou Don't Mess Around With Jim197219331999
Jim ReevesAdios amigo196215582007
Jimmy 'Bo' HorneDance Across The Floor197819602000
Jimmy CliffReggae Night198317421999
Jimmy FontanaIl Mondo199419981999
Jimmy RuffinWhat Becomes Of The Broken Hearted196618621999
Joe CockerThe Letter197017872003
Joe CockerFeelin' Alright197216931999
Joey Dee & The StarlightersYa Ya196219982000
John Leyton Johnny Remember Me196118412000
John MayerStop This Train200619982018
Johnny BristolHang On In There Baby197418001999
Johnny CashSolitary Man200019382019
Johnny Hates JazzTurn Back The Clock198818931999
Johnny Kidd & The PiratesShakin' All Over196018441999
Johnny Mathis & Deniece WilliamsToo Much Too Little Too Late197818431999
Johnny NashTears On My Pillow197519611999
Johnny TillotsonPoetry In Motion196116852000
Jonathan JeremiahLost201017902011
Jose FelicianoNo Dogs Allowed197016561999
Jose FelicianoChe Sara197117602000
JourneyOPEN ARMS198118182015
Joy DivisionTransmission197918942016
Julio IglesiasPor Un Poco De Tu Amor197913121999
KaneShot Of A Gun200817402009
Kane & Ilse DeLangeBefore You Let Me Go200317112014
Kane GangClosest Thing To Heaven198417042000
Kate BushThem Heavy People197919722003
Katie MeluaShy Boy200712632007
Katy Perry ft. Skip MarleyChained To The Rhythm201719672017
KC & The Sunshine BandI'm Your Boogie Man197714412000
KeaneIs It Any Wonder200619942009
Kelly ClarksonBreakaway200413972007
Kenny RogersCoward Of The County198017281999
Kenny Rogers & Sheena EastonWe've Got Tonight198319301999
Kevin AyersStranger In Blue Suede Shoes196917462000
Kid Creole & the CoconutsAnnie I'm Not Your Daddy198218331999
Kim CarnesUniversal Song198419941999
Kim WildeNever Trust A Stranger19887472000
Kim WildeChequered Love198110582000
KincadeDreams Are Ten A Penny197319612000
King Curtis Memphis Soul Stew196718701999
Kool & The GangJoanna198419211999
Kool & The GangFresh198519682002
Koos AlbertsZijn Het Je Ogen198816321999
KrystlGolden Days201019312011
KT TunstallSuddenly I See200619392009
Kylie MinogueCan't Get You Out Of My Head200118162007
Latin QuarterRadio Africa198515762000
Laura BraniganSelf Control198418602000
Laura JansenSingle Girls200918502011
Laura JansenQueen Of Elba201216692014
LeAnn RimesHow Do I Live199819812002
Leen Jongewaard & Hetty BlokM'n Opa196717482001
Leif GarrettI Was Made For Dancing197917732000
Lemon PipersGreen Tambourine196818852000
Lenny KravitzFly Away199818112014
LimahlNever Ending Story198417292000
Linda Roos & Jessica Ademnood199515961999
Lionel RichiePenny Lover198418731999
Lionel RichieMy Destiny199215471999
Little Jimmy OsmondLong Haired Lover From Liverpool197316802000
Little StevenBitter Fruit198719212000
Los IncasEl Condor Pasa197018732003
Lou ChristieI'm Gonna Make You Mine196919682000
Lou Rawls & Dianne ReevesFine Brown Frame198917961999
Love AffairRainbow Valley196818552000
Love UnlimitedWalking In The Rain197218261999
Love UnlimitedLove Theme197419422000
Lovin' SpoonfulDaydream196619091999
LTDShine On198116271999
LTD(Everytime I Turn) Back In Love Again197816532000
Lucille StarrColinda196518651999
Luisa FernandezLay Love On You197814472000
Mac & Katie KissoonFreedom197219992001
MadonnaOpen Your Heart198614542000
MadonnaDress You Up198516622000
MadonnaCrazy For You198514252000
Magna CartaTook A Long Time197612972000
Major LazerLean On201514432016
Manfred Mann's Earth bandFather Of Day Father Of Night197312542000
Mannenkoor KarrespoorLekker op de Trekker19913642019
Marcia HinesMany Rivers To Cross198218411999
Marco BorsatoWaterkant201016292011
Margaret SinganaWe Are Growing198918781999
Margie BallGoodbye To Love19655962005
Maria MenaI'm In Love200914222009
Marie OsmondPaper Roses197318061999
Marilyn MartinMove Closer198618421999
Marlon RoudetteNew Age201216782012
Martin Garrix & Dua LipaScared To Be Lonely201714712018
Mary HopkinKnock Knock Who's There197019741999
MassadaLatin Dance197816782000
Matt BiancoWhose Side Are You On198419871999
Maxine NightingaleRight Back Where We Started From197619531999
MaywoodMother How Are You Today198016171999
McGuinness FlintWhen I'm Dead And Gone197118591999
Mel & KimRespectable198717902000
Michael JacksonRemember The Time199213222009
Michael JacksonLeave Me Alone198916552009
Michael JacksonGone Too Soon19939912009
Michael Nesmith & First National BandSilver Moon197119551999
Michael Zager BandLet's All Chant197818691999
Michel Teló Ai Se Eu Te Pego!20119892012
Mick JaggerMemo From Turner197017232000
MikaBig Girl (You Are Beautiful)200713392009
Miley CyrusWrecking Ball201319902014
Milky ChanceStolen Dance201419782015
Milli VanilliGirl I'm Gonna Miss You198913202000
Millie SmallMy Boy Lollipop196418051999
Miss MontrealEen Stap Terug201912122020
Moby GrapeIt's A Beautiful Day Today196916732000
Moments & WhatnautsGirls197518801999
MosesWe Just198518722000
MotionsWhy Don't You Take It196617002000
Mouth & MacNealHello A197218332000
Mr. Acker BilkStranger On The Shore196219792000
Mr. BloeGroovin' With Mr. Bloe197017422001
Nat 'King' ColeThose Lazy Hazy Crazy Days Of Summer196319802000
Natalie ColeMiss You Like Crazy198919932000
Nathaniel RateliffSon Of A Bitch201517702016
Neil DiamondI'm A Believer197117272000
Neil DiamondCrunchy Granola Suite197117062000
Neil SedakaOne Way Ticket195919781999
New Vaudeville BandWinchester Cathedral196619661999
Niall HoranNice To Meet Ya201919672020
Nick & SimonZe Lijkt Net Niet Op Jou201216082013
Nick & SimonVrij201217222012
Nick & ThomasSterker Nu Dan Ooit201115472012
Nick MacKenzieHello Goodmorning198019441999
nickelbackRockstar200719612018
Niels GeusebroekYear Of Summer (acoustic)201311092014
Nini RossoIl Silenzio196511551999
Nino FerrerAgata197019891999
No MercyWhen I Die19979611999
Noel HarrisonWindmills Of Your Mind196818662000
Norah JonesCome Away With Me200218282020
NovaAurora198218152000
OceanPut Your Hand In The Hand197119521999
OdysseyGoing Back To My Roots198118351999
OMICheerleader201515612015
Orchestral Maneuvres in the DarkForever Live And Die198616752009
OrleansStill The One197619811999
Oscar HarrisTry A Little Love197016761999
OutsidersMonkey On Your Back196717262000
Owen PaulMy Favorite Waste Of Time198618952000
P!nkSober200819912015
PacoAmor De Mis Amores198919572000
Paper LaceThe Night Chicago Died197418052000
PassepartoutDe Doodgewoonste Dingen197716511999
Patricia PaayJe Bent Niet Hip196718402000
Paul AnkaDance On Little Girl196116821999
Paul Da VinciYour Baby Ain't Your Baby Anymore197419562000
Paul JonesI've Been A Bad Bad Boy196719832000
Paul McCartneyLondon Town197812931999
Paul McCartneyDance Tonight20075972007
Paul McCartney & Michael JacksonSay Say Say198317692009
Pearl JamOceans199117022014
Pet Shop BoysAlways On My Mind198718482014
Pete SeegerWe Shall Overcome196213841999
Peter & GordonTo Know You Is To Love You196519641999
Peter & GordonA World Without Love196418102000
Peter FramptonBaby I Love Your Way197619361999
Phil CollinsThat's Just The Way It Is199019572012
Phil Oakley and Giorgio MoroderTogether In Electric Dreams198419101999
Philip BaileyWalking On The Chinese Wall198517201999
Pia DouwesMijn Leven Is Van Mij199919172009
Pino D'angioMa Quale Idea198113882000
Power StationSome Like It Hot198517972000
PrinceIf I Was Your Girlfriend198713652016
PrinceI Could Never Take The Place Of Your Man198717712016
PrinceControversy198113782016
PrinceAlphabet St.198817612016
PropagandaP-Machinery198519632009
PussycatMy Broken Souvenirs197718522000
QueenA Winter's Tale199618422019
Raffaela CarraA Far L Amore Commincua Tu197717261999
Randy CrawfordAlmaz198617012000
Randy NewmanLove Story196817061999
Ray CharlesHit the road Jack196114952015
Ray Parker jr.Ghostbusters198418671999
Raymond van het GroenewoudCha Cha Cha198119061999
Richard BarnesTake To The Mountains197018632000
Rick JamesSuper Freak198115871999
Ringo StarrIt Don't Come Easy197118021999
Rita CoolidgeWe're All Alone197719341999
Ro-d-ysJust Fancy196715221999
Rob HoekeDrinking On My Bed196813172000
Rob HoekeDown South (Part I)197012761999
Robbie WilliamsYou Know Me200919712010
Robbie WilliamsMorning Sun200914622010
Robbie WilliamsEternity200119502012
Robbie Williams & Gary BarlowShame201017182011
Robbie Williams & Pet Shop BoysShe's Madonna200712792007
Robert LongMIEN19749962000
Robert PalmerRiptide198619791999
Robert PalmerLooking For Clues198117051999
Roberto Jacketti & the Scooters I Save The Day198416082000
Robin SShow Me Love199219022015
Rod StewartYou Wear It Well197219681999
Rod StewartThe Killing Of Georgie197619192006
Rod StewartHot Legs197818742003
Rod StewartBaby Jane198315432000
Rod Stewart & Tina TurnerIt Takes Two199018992009
Roger MillerKing Of The Road196518101999
Roger WhittakerNew World In The Morning197018741999
Roland KaiserSanta Maria198019012000
Ronnie & De RonniesBeestjes19679812000
RoxetteFading Like a Flower (Every Time You Leave)199119662020
RumerSlow201017242011
Salt-N-PepaPush It198813952000
Sammy Davis Jr.Candy Man197219701999
SandpipersGuantanamera196613891999
SandraI'll Never Be Maria Magdalena198512772000
Sandra KimJ'Aime La Vie198614432000
Sandra van NieuwlandKeep Your Head Up201214162013
SantabarbaraCharly197319252000
Santana & Willie NelsonThey All Went To Mexico198318672000
Scissor SistersI Don't Feel Like Dancin'200714092007
ShakatakDown On The Street198418812000
Shangri LasLeader Of The Pack197618831999
Shania TwainThat Don't Impress Me Much199919482006
Shawn ElliotShame And Scandal In The Family196519271999
Shawn MendesThere's Nothing Holdin'Me Back201719492018
Shawn MendesSenorita201915632020
Shawn MendesIn My Blood201819802019
Sheila and Black DevotionSinging In The Rain197719942000
SheppardGeronimo201412812015
Shocking BlueMighty Joe196918512000
Sid ViciousMy Way19987612000
Simply RedStay200718852007
Simply RedSo Not Over You200718962007
Sixpence None The RicherKiss Me199913352007
SkylarkWildflower197418562005
SladeHow Does It Feel197516062000
SmithsThis Charming Man198314172015
SmokieNeedles And Pins197715162000
SmokieI'll Meet You At Midnight197616111999
Snow PatrolChocolate201018292011
Sonny & CherThe Beat Goes On196718291999
Soul SisterThe Way To Your Heart198815431999
Space MonkeyCan't Stop Running198319892000
SpargoJust For You198117812000
Spice GirlsMama19977831999
Spin DoctorsTwo Princes199319962013
StarshipNothing's Gonna Stop Us Now198715732000
Status QuoIce In The Sun196818391999
Stephanie MillsNever Knew Love Like This Before198018711999
Stephen BishopOn And On197719771999
Stephen StillsLove The One You're With19716482002
Stevie AnnPoetry Man20059662007
Stevie NicksStand Back198317452000
Stevie WonderHappy Birthday198116091999
Sue ThompsonNorman196218881999
SupertrampCannonball19858802000
SurvivorBurning Heart198614842000
Sweet SensationSad Sweet Dreamer197417932000
Swinging Blue JeansHippy Hippy Shake196416441999
Take ThatPatience200619892010
Tanita TikaramGood Tradition198818811999
TavaresMore Than A Woman197819221999
TavaresDon't Take Away The Music197618802000
Taylor SwiftLOVE STORY200918162015
Tears For FearsChange198214232000
TemptationsTreat Her Like A Lady198518771999
Ten Pole TudorWunderbar198119552000
Terence Trent D'ArbyDance Little Sister198714262000
The Beach BoysCottonfields196915562002
The BeatlesLong Tall Sally196417852000
The ByrdsAll I Really Want To Do196519762002
The ChiffonsHe's So Fine196319642000
The Common LinnetsWe Don't Make The Wind Blow201515842016
The ContoursDo You Love Me196317651999
The Dave Clark FiveBits And Pieces196419852000
The DoorsCrystal Ship196719572016
The FloatersFloat On197716471999
The Four AcesTell Me Why195119831999
The HolliesMan Without A Heart197011122000
The HolliesKing Midas In Reverse196716742000
The InCrowdI'll Be Free196619392000
The Jacksons & Jackson 5Shake Your Body (Down To The Ground)197917392001
The Jumping JewelsWheels196117522000
The KinksWhere Have All The Good Times Gone196519542000
The KinksDandy19668192000
The KinksCome Dancing19836792000
The KooksShe Moves In Her Own Way200615832014
The MaisonettesHeartache Avenue198317981999
The MarmaladeRainbow197018751999
The MarmaladeOb La Di, Ob La Da196816232000
The MarmaladeI See The Rain196714372000
The MonkeesLast Train To Clarksville196618031999
The MonkeesA Little Bit Me A Little Bit You196719172000
The MoveI Can Hear The Grass Now196719902000
The MoveFire Brigade196819622000
The Nolan SistersI'm In The Mood For Dancing198017411999
The O'JaysI Love Music197618371999
The PasadenasTribute (Right On)198818692000
The People's Choice Do It Anyway You Wanna197517662000
The PretendersHymn To Her198717941999
The PretendersBack On The Chain Gang198214822000
The Pretty ThingsDon't Bring Me Down196415952000
The Rolling StonesStreet Fighting Man196818402006
The Rolling StonesStar Star197416342000
The Rolling StonesLong Long While196617212000
The RonettesBe My Baby196315872000
The RubettesYou're The Reason Why197618752000
The RubettesI can do it197517712000
The ScriptNothing201118592014
The ScriptMillionaires201319142014
The ShirellesWill You Still Love Me Tomorrow196019142000
The ShufflesSha La La I Need You196918221999
The StoriesBrother Louie197319391999
The SweetAction19753612000
The TrammpsZing Went The Strings Of My Heart197518321999
The TremeloesEven The Bad Times Are Good196717951999
The WeekndCan't Feel My Face201519822016
The WhoA Legal Matter196616492000
Three DegreesRunner197917472000
Three Dog NightMama Told Me Not To Come197019761999
Tielman BrothersLittle Bird196713571999
Tim BuckleyPleasant Street196817362000
Time BanditsListen To The Man With The Golden Voice198319722000
Timmy ThomasWhy Can't We Live Together197318531999
Tina TurnerLet's Stay Together198319812007
Tom Jones & Art Of NoiseKiss198815581999
Tom PettyI Won't Back Down198918132017
Tom WaitsIN THE NEIGHBORHOUD198315942015
Tommy Dorsey and the SentimentalistsOn The Sunny Side Of The Street194415321999
Tony ChristieIs This The Way To Amarillo197116512000
Tony RonaldHelp (Get Me Some help)197119652000
Toon HermansMien Waar Is M'n Feestneus196817731999
Toots ThielemansBluesette197816921999
Toto CutugnoL Italiano198319921999
TrainBruises201219492013
Trijntje OosterhuisBetter Think Twice201212752012
Trini LopezLa Bamba196316991999
Trinity002 345 709 That's My Number197617552000
TriumviratWaterfall197815332000
Umberto TozziGloria197916051999
Unit 4 + 2Concrete And Clay196518212000
Van Dik HoutWanhoop Niet200715162007
Van HalenYou Really Got Me197818742020
Van HalenHOT FOR TEACHER198417132020
Vaya con DiosHeading For A Fall199219532007
Veronica UnlimitedWhat Kind Of Dance Is This197718732000
Vicki Sue RobinsonTurn The Beat Around197618941999
Viola WillsIf You Could Read My Mind198117782000
Wally TaxLet's dance197718462000
WaylonOutlaw In 'Em201815522019
WeezerBuddy Holly199418132015
Wet Wet WetGoodnight Girl199216422001
Wham!I'm Your Man198518892000
Whistling Jack SmithI Was Kaiser Bills Batman196718091999
Whitney HoustonHow Will I Know198613991999
Willie Nelson & Julio IglesiasTo All The Girls I've Loved Before198417562006
Wilson PickettLand Of A 1000 Dances196618452000
WulfAll Things Under The Sun201818252020
XTCSenses Working Overtime198216822009
Yarbrough & PeoplesDon't Stop The Music198112022001
Young Gun Silver FoxLong Way Back201616962017

Totaal: 577

© 2013 - 2021 Statistieken door Pino112. Data van NPO Radio 2.
Paypal