Jaar:

Grootste stijgers van 2018 (minimaal 100 plaatsen gestegen).

Positie 2018 Artiest Titel Jaar Positie 2017 Verschil
360Imagine Dragons Whatever It Takes201719791619
152Andre Hazes Jr. Leef201616841532
221Linkin Park Numb200314021181
807Avicii feat. Dan Tyminski Addicted To You201419651158
636Nothing But Thieves Amsterdam201717151079
846Armin van Buuren ft. Josh Cumbee Sunny Days201718551009
691Ed Sheeran Galway Girl20171689998
1040George Michael & Aretha Franklin I Knew You Were Waiting (For Me)19871944904
31Bløf & Geike Zoutelande2017889858
336Imagine Dragons Believer20171178842
974ABBA Super Trouper19801805831
1056Queen Heaven For Everyone19951869813
887Philip Bailey & Phil Collins Easy Lover19851663776
545The Kinks Lola (live)19801297752
1244Tracy Chapman Baby Can I Hold You19881977733
896Dire Straits So Far Away19851616720
949Eminem The Real Slim Shady20001668719
1245Beyoncé ft. Jay-Z Crazy In Love20021947702
1197Michael Jackson P.Y.T.19821858661
91Michael Kiwanuka Cold Little Heart2016750659
300Aretha Franklin I Say A Little Prayer1968951651
182Aretha Franklin (You Make Me Feel Like) A Natural Woman1967828646
1061George Ezra Budapest20141686625
1266Ike & Tina Turner Nutbush City Limits19741889623
968Michael Jackson Bad19871590622
1152Billy Joel Uptown Girl19831772620
1293Florence And The Machine Dog Days Are Over20091905612
946Whitney Houston I Wanna Dance With Somebody19871555609
837Eminem Without Me20021445608
234Avicii feat. Dan Tyminski Hey Brother2013841607
1273Bram Vermeulen De Wedstrijd19911873600
245Aretha Franklin Respect1967842597
1080Eminem Cleanin' Out My Closet20021675595
1002Brian May Too Much Love Will Kill You19921596594
653Linkin Park One More Light20161247594
1354Simon & Garfunkel Homeward Bound19661924570
897ABBA One Of Us19811466569
1124Tom Waits Tom Traubert's Blues19761691567
516Sarah Brightman & Andrea Bocelli Time To Say Goodbye (Con Te Partirò)19971081565
991Ilse DeLange I'm Not So Tough19981551560
1349Kanye West & Jay Z Niggas In Paris20111908559
1199André Hazes 'n Beetje Verliefd19811758559
1339The Beatles Yellow Submarine19661897558
987ABBA Voulez-Vous19791521534
422Queen I Want It All1989955533
100Avicii feat. Aloe Blacc Wake Me Up2013633533
1314Marvin Gaye & Tammi Terrell Ain't No Mountain High Enough19671831517
1283Beyoncé Run The World (Girls)20111784501
815SMASH MOUTH All Star19991313498
1464Guus Meeuwis Proosten20071960496
1175Michael Jackson & Justin Timberlake Love Never Felt So Good20141670495
197Queen Another One Bites The Dust1980692495
459Aretha Franklin Think (Blues Brothers Version)1980952493
546Nothing But Thieves Sorry20171034488
1150The Cranberries Ode To My Family19951635485
1021The Doors Break On Through19671501480
458Imagine Dragons Thunder2017935477
1479Beastie Boys Fight For Your Right (To Party)19871941462
1363The Moody Blues Tuesday Afternoon19681820457
1352Plain White T'S Hey There Delilah20071806454
878Nina Simone Feeling Good19651332454
866James Taylor & Mark Knopfler Sailing To Philadelphia20001317451
1495Michael Bublé Everything20071942447
1535Blackstreet ft. Dr Dre No Diggity19961978443
1388Norah Jones Don't Know Why20021828440
845Coolio ft. L.V. Gangsta's Paradise19951281436
1367Michael Bublé Home20041801434
1444Marco Borsato & Ali B Wat Zou Je Doen20041878434
809The Beatles Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band19671241432
1340The Beatles When I'm Sixty-Four19671771431
560ABBA Gimme Gimme Gimme1979982422
1190Phil Collins You Can't Hurry Love19821612422
1426Queens Of The Stone Age Make It Wit Chu20051845419
1243Queen You Don't Fool Me19961660417
1338Michael Kiwanuka Home Again20121753415
1337The Police Can't Stand Losing You19791751414
11632Pac ft. Dr. Dre California Love19961574411
872BLØF Wat Zou Je Doen19981283411
507Queen A Kind Of Magic1986918411
1446André Hazes Het Is Koud Zonder Jou19801856410
749Adele Turning Tables20111159410
1554Portugal. The Man Feel It Still20171962408
505ABBA Lay All Your Love On Me1981911406
1600Ronan Keating When You Say Nothing At All19991998398
1125Lady Gaga Bad Romance20091515390
801David Guetta ft. Sia Titanium20111189388
917Stevie Wonder Isn't She Lovely19761300383
1502The Rolling Stones Lady Jane19661884382
1188Ella Fitzgerald & Louis Armstrong Summertime19571568380
864Lange Frans Het Land Van20051244380
1499John Denver Thank God I'm a Country Boy19751879380
1151ABBA The Name Of The Game19771531380
1450JOHAN Tumble And Fall20011826376
621Charles Aznavour Yesterday When I Was Young1970995374
1303Bökkers Iederene Hef Een Reden20161674371
494The Cranberries Linger1993862368
381Armin van Buuren feat. Kensington Heading Up High2015749368
1632Chaka Khan I'm Every Woman19792000368
216Queen We Are The Champions1977583367
1048Beyoncé If I Were A Boy20081415367
646Gloria Gaynor I Will Survive19791011365
1369Roxette It Must Have Been Love19901733364
1443André Hazes 'n Vriend19801804361
1281Run DMC & Aerosmith Walk This Way19861641360
714Queen Bicycle Race19781073359
1009Marco Borsato Speeltuin19981366357
1075Ilse DeLange So Incredible20081432357
930Rowwen Hèze De Neus Umhoeg19951285355
1573Cyndi Lauper Girls Just Want To Have Fun19841920347
579Harry Styles Sign Of The Times2017925346
840Queen One Vision19851183343
1634Prince The Cross19871974340
1277ABBA S.O.S.19751617340
1032Elton John Tiny Dancer19711371339
1491Jackson 5 I Want You Back19701830339
1441Rihanna feat. Mikky Ekko Stay20131778337
1286Whitney Houston Greatest Love Of All19861622336
1356George Michael & Mary J Blige As19991690334
819Spinvis Kom Terug20121153334
1084Vandenberg's Moonkings Burning Heart19831417333
1180Adele Rumour Has It20111511331
1049Jeff Wayne The Eve Of The War19781379330
591Michael Jackson Black Or White1991921330
1583Phil Collins Something Happened On The Way To Heaven19901911328
1630Metallica The Memory Remains19971957327
1059Barbra Streisand Guilty19801385326
138Queen Radio Ga Ga1984463325
1474Led Zeppelin Black Dog19711797323
364Queen Crazy Little Thing Called Love1979686322
1578Bruno Mars Locked Out of Heaven20121899321
1324Ilse DeLange World Of Hurt19981644320
615Tina Turner Private Dancer1984932317
1290Marco Borsato Dromen Zijn Bedrog19941605315
1305Mumford & Sons Babel20131620315
613Pink ft. Nate Ruess Just Give Me A Reason2012928315
1186Frank Sinatra Theme From New York, New York19801500314
1490Laura Pausini La Solitudine19931803313
1221Anouk Three Days In A Row20091532311
1318Bob Marley & The Wailers One Love - People Get Ready19841628310
192John Denver Take Me Home, Country Roads1971500308
757Spice Girls Wannabe19961063306
509Nina Simone Ain't Got No, I Got Life1968815306
1301Beyoncé Single Ladies (put a ring on it)20081606305
743Bon Jovi You Give Love A Bad Name19861045302
1430Simply Red Stars19911731301
1141Foster The People Pumped Up Kicks20111442301
1524Marco Borsato Waarom Nou Jij19941825301
1262Anouk R U Kiddin' Me19991560298
1420Jefferson Airplane Somebody To Love19701712292
1582Tom Odell Grow Old With Me20131874292
1247Beyoncé Love On Top20111537290
748Michael Jackson The Way You Make Me Feel19871037289
425George Michael & Elton John Don't Let The Sun Go Down On Me1991714289
325ABBA Mamma Mia1975613288
708Guus Meeuwis & Vagant Het Is Een Nacht1995996288
482Elton John Rocket man1972769287
1260Michael Jackson Will You Be There19931545285
1685Florence And The Machine Ship To Wreck20151968283
1295Justin Timberlake Cry Me A River20021577282
1263Johnny Cash A Thing Called Love19721544281
511Toto Rosanna1982790279
608Charlie Lownoise en Mental Theo Wonderfull Days1995886278
1485Bruce Springsteen Working On A Dream20081761276
699The Rolling Stones She's A Rainbow1967973274
1312WHITE LIES FAREWELL TO THE FAIRGROUND20091585273
822ABBA Knowing Me Knowing You19771094272
1135Nina Simone My Baby Just Cares For Me19871405270
1717USA for Africa We Are The World19851986269
140Queen We Will Rock You1977409269
978Céline Dion My Heart Will Go On19981243265
1325The Cats Marian19691589264
1625BLØF Hou Vol Hou Vast20111887262
1387Elvis Presley (You're The) Devil In Disguise19631649262
396Johnny Cash Folsom Prison Blues1969658262
1602Simply Red Sunrise20031863261
1238Roger Glover & Guests Love Is All19751499261
1092Whitney Houston One Moment In Time19881353261
1155Melanie Beautiful People19691416261
1255U2 City Of Blinding Lights20041516261
1611Herman van Veen Toveren19871872261
1219Marco Borsato De Bestemming19981479260
999Marco Borsato Ik Leef Niet Meer Voor Jou19961259260
1308Steve Harley & Cockney Rebel Make Me Smile (Come Up And See Me)19751567259
492André Hazes Zeg Maar Niets Meer1982751259
1404Nina Hagen Unbeschreiblich Weiblich19791656252
1532Roy Orbison Oh, Pretty Woman19641782250
1492Rihanna Diamonds20121742250
1525Robbie Williams She's The One19991773248
1017Janis Joplin Cry Baby19711264247
413ABBA Waterloo1974660247
918Mumford & Sons Lover Of The Light20121165247
1646The Script No Good In Goodbye20141892246
867De Jeugd van Tegenwoordig Watskeburt?!20051112245
787Ilse DeLange Miracle20081032245
1111Bob Marley & The Wailers Stir It Up19791355244
951ABBA Fernando19761194243
851Michael Jackson Don't Stop 'til You Get Enough19791091240
622Fleetwood Mac Little Lies1987861239
766Phil Collins Can't Stop Loving You20021004238
942Arctic Monkeys When The Sun Goes Down20061180238
1042Boudewijn de Groot Het Land Van Maas En Waal19671277235
756Jay-Z & Alicia Keys Empire State Of Mind (part 2)2009991235
599Derek & The Dominos Layla1971833234
773Michael Jackson Human Nature19831007234
1400Cream Sunshine Of Your Love19681632232
1543Nena Nur Getraumt19831774231
259Eminem feat. Dido Stan2000489230
339Eurythmics Sweet Dreams (Are Made Of This)1983567228
1506The Script Superheroes20141734228
665Adele Hometown Glory2009893228
981Imagine Dragons On top of the world20131209228
1355Supertramp Goodbye Stranger19791579224
1429Norah Jones Sunrise20041653224
486Tina Turner & David Bowie Tonight (live)1988709223
88Queen Killer Queen1974310222
1288Toto Pamela19881508220
869ABBA Take A Chance On Me19771088219
1462The Prodigy No Good (Start The Dance)19941681219
740Marco Borsato Zij2002959219
603Michael Jackson Heal The World1992821218
1010Normaal Alie19771228218
1756Herman Brood (& His Wild Romance) I Love You Like Myself19801973217
1746Suzanne Vega Luka19871961215
1055Gladys Knight & The Pips Midnight Train To Georgia19731270215
1374U2 & Green Day The Saints Are Coming20061587213
1361Neil Diamond Love On The Rocks19801573212
868Twenty One Pilots Stressed Out20161080212
696Het Goede Doel Belgie1982908212
1039Marianne Rosenberg Ich Bin Wie Du19761250211
1171Jason Mraz I'm Yours20081380209
1345The Black Keys Gold On The Ceiling20111554209
274P!nk What About Us2017482208
958Gary Jules Mad World20031166208
1523Elton John Can You Feel The Love Tonight19941730207
1778one direction Story Of My Life20131984206
468Fleetwood Mac Everywhere1988674206
814Mariah Carey All I Want For Christmas Is You19941019205
1649BLØF Hier20001854205
1063Tame Impala The Less I Know The Better20151268205
1094Justin Timberlake Mirrors20131298204
592John Mayer In The Blood2017796204
1409Rowwen Hèze Bestel Mar19921611202
742Dexy's Midnight Runners & The Emerald Express Come On Eileen1982944202
668Coldplay Magic2014869201
943Adele Water Under The Bridge20161143200
856PRODIGY Smack My Bitch Up19971054198
1066Michael Bublé Feeling Good20041261195
1070Jonathan Jeremiah Happiness20111265195
977Martin Garrix Animals20131171194
772The Offspring Self Esteem1995966194
1701UB40 & Chrissie Hynde I Got You Babe19851894193
1310Michael Jackson Rock With You19791503193
1097Arctic Monkeys Fluorescent Adolescent20071289192
317Mark Ronson Ft. Amy Winehouse Valerie2007509192
763Donna Summer State Of Independence1982954191
844QUEENS OF THE STONE AGE Go With The Flow20031035191
1712Natalie Imbruglia Torn19971903191
435Michael Jackson They Don't Care About Us1996625190
1762Elvis Presley Heartbreak Hotel19561952190
754Metallica The Unforgiven II1997943189
863Supertramp Give A Little Bit19771052189
877Muse Time Is Running Out20041066189
881Frank Boeijen Zwart Wit19841069188
1069Creedence Clearwater Revival Long As I Can See The Light19701256187
1478The Beatles Twist And Shout19631665187
1116Patti Smith Group Because The Night19781302186
218Queen These Are the Days Of Our Lives1991399181
1516The Weeknd ft. Daft Punk I Feel It Coming20161697181
1086Meat Loaf You Took The Words Right Out Of My Mouth19791266180
638Jimi Hendrix Experience Voodoo Child (Slight Return)1968817179
1610Boudewijn de Groot Een Meisje Van 1619651789179
1452Fugees Killing Me Softly19961631179
1025Marco Borsato De Waarheid19961202177
542Don McLean American Pie1972718176
711The Black Eyed Peas Where Is The Love2003884173
1316Crowded House Weather With You19921489173
901Backstreet Boys I Want It That Way19991074173
271Counting Crows & Bløf Holiday In Spain2004443172
414Don McLean Vincent1972585171
873Anouk Girl20041042169
115Jason Paige Gotta Catch 'M All (Pokemon Theme Song)1997284169
402Metallica Whiskey In The Jar1998569167
1690Boudewijn de Groot Als De Rook Om Je Hoofd Is Verdwenen19721857167
1739Anouk Sacrifice19981906167
1240Neil Diamond September Morn'19791407167
677The Black Eyed Peas I Gotta Feeling2009843166
510George Michael Freedom! '901990676166
1194Thin Lizzy Boys Are Back In Town19761360166
964Phil Collins I Wish It Would Rain Down19901129165
461Doe Maar Sinds 1 Dag Of 2 (32 Jaar)1981626165
645Meat Loaf I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)1993810165
322Elvis Presley Can't Help Falling In Love1961487165
825Rowwen Hèze Auto Vliegtuug1999989164
1530The Robert Cray Band Right Next Door19871693163
1233Coldplay In My Place20021396163
690Marco Borsato Afscheid Nemen Bestaat Niet2003852162
800Supertramp Breakfast In America1979962162
258U2 Pride (In The Name Of Love)1984419161
1306Janis Ian At Seventeen19751467161
1493Queens of the Stone Age I Sat by the Ocean20131654161
921The Police Walking On The Moon19791082161
935The Prodigy Firestarter19961096161
746Fools Garden Lemon Tree1996906160
536Melissa Etheridge Like The Way I Do1989696160
888Sting Shape of my heart19931047159
1782Fleetwood Mac Black Magic Woman19681939157
1254Scorpions Send me an angel19911408154
1697Kid Rock All Summer Long20081851154
701Fleetwood Mac Don't Stop1977853152
797ABBA I Have A Dream1979949152
1725Kaleo Way Down We Go20161877152
1368Paul De Leeuw Vlieg Met Me Mee19921519151
361Beth Hart Leave The Light On2003512151
617Donna Summer I Feel Love1977767150
816Queen Breakthru1989964148
997Soft Cell Tainted Love19811144147
669Ben E. King Stand By Me1987816147
292Michael Jackson Smooth Criminal1988439147
118Queen I Want To Break Free1984265147
1511Bon Jovi In These Arms19931657146
1279Matthias Reim Verdammt Ich Lieb' Dich19901425146
562Hero Toen ik je zag1997707145
1114Mr. Mister Broken Wings19861258144
498Mumford & Sons I Will Wait2012642144
1261Fleetwood Mac Big Love19871404143
1035Bruno Mars When I Was Your Man20131177142
798Amy Winehouse Tears dry on their own2007940142
595Ike & Tina Turner River Deep, Mountain High1966736141
437GORILLAZ Feel Good Inc2005577140
1811Nirvana Rape Me19931951140
5512Pac ft. Dr. Dre Changes1998691140
480Bonnie Tyler Total Eclipse Of The Heart1983619139
1381Sex Pistols GOD SAVE THE QUEEN19771518137
303Toto Hold The Line1979440137
876Simon & Garfunkel El Condor Pasa19701012136
1406Creedence Clearwater Revival Down On The Corner19691542136
612Rowwen Hèze Limburg (Kwestie Van Geduld)1996748136
524Simon & Garfunkel Mrs. Robinson1968659135
602ABBA Does Your Mother Know1979737135
210BLØF Omarm2003344134
1633The Rolling Stones Beast Of Burden19781767134
1410Billy Joel Scenes From An Italian Restaurant19771543133
732Queen Tie Your Mother Down1977865133
1264Green Day HOLIDAY20051397133
685Jimi Hendrix Experience The Wind Cries Mary1967818133
257Elton John Your Song1971389132
697Neet Oet Lottum Hald Mich 's Vas2005829132
346Mark Ronson ft. Bruno Mars Uptown Funk2014477131
765Lisa Lois Hallelujah2009896131
526Phil Collins You'll Be In My Heart1999657131
838Nena & Kim Wilde Anyplace, Anywhere, Anytime2004969131
1253BLINK 182 All The Small Things19991383130
1322The Script & will.i.am Hall Of Fame20121450128
874Train Drops Of Jupiter 20011002128
1508Kensington Done With It20151636128
1285Marco Borsato Binnen19991413128
674Dusty Springfield Son Of A Preacher Man1968801127
812Dolly Parton & Kenny Rogers Islands In The Stream1983939127
649Survivor Eye Of The Tiger1982776127
1212Johnny Cash San Quentin19691339127
1466Nick & Simon Kijk Omhoog20071592126
387Toto Stop Loving You1988513126
198Abel Onderweg2000321123
682Guns N'Roses Don't Cry1991805123
820Stef Bos Is Dit Nu Later1990942122
642Queen You're My Best Friend1976764122
495Michael Jackson Ben1972617122
1138Michael Jackson Off The Wall19791260122
323Imagine Dragons Demons2012445122
1818BLØF Dichterbij Dan Ooit20011938120
813UB40 Kingston Town1990933120
191Imagine Dragons Radioactive2012311120
883Elvis Presley I Just Can't Help Believin'19721003120
255Bon Jovi Livin' On A Prayer1986374119
1096Joni Mitchell Both Sides Now19671215119
469Bon Jovi It's My Life2000587118
388The Beatles Penny Lane1967506118
937Jimi Hendrix Experience Purple Haze19671055118
337Armin van Buuren feat. Trevor Guthrie This Is What It Feels Like2013454117
146Coldplay & Avicii A Sky Full Of Stars2014263117
1816Enrique Iglesias Hero20011931115
585Lana Del Rey Video Games2011700115
1218Wings Live And Let Die19731333115
684Elton John Circle Of Life1994798114
836The Rolling Stones Start Me Up1981950114
908Smashing Pumpkins 197919961022114
1054Lange Frans & Thé Lau Zing Voor Me20101167113
493Foo Fighters Walk2011606113
570Green Day American Idiot2004683113
145De Jeugd van Tegenwoordig Sterrenstof2010258113
369Amy Winehouse Rehab2007481112
776Andrea Bocelli Vivo Per Lei1996888112
915Supertramp Take The Long Way Home19791027112
1598Michael Kiwanuka Love And Hate20161707109
544Marco Borsato Rood2006653109
228Guns N'Roses Welcome To The Jungle1989335107
1807LP Lost On You20161913106
627Bon Jovi Always1994731104
1463Dido White Flag20031566103
597Talking Heads Slippery People (Live)1985699102

Totaal: 400

© 2013 - 2018 Statistieken door Pino112. Data van NPO Radio 2.